TLEN

KONCENTRATOR TLENU DLA ZDROWIA

Koncentrator tlenu to urządzenie, które (jak sama nazwa wskazuje) koncentruje oraz filtruje tlen pozyskany z otoczenia. Wyposażony jest w specjalny pojemnik dzięki któremu nawilża podawany gaz. Staje się on nieskończonym źródłem tego pierwiastka w formie gotowej do podania pacjentowi. Obsługa aparatów tlenowych jest wyjątkowo prosta, a dzięki naszej pomocy pacjent szybko przyswaja wiedzę jak użytkować takie urządzenie.

Podstawowymi wskazaniami do stosowania koncentratorów tlenowych są choroby układu oddechowego, schorzenia kardiologiczne oraz onkologiczne. Podawanie tlenu do oddychania jest również istotną formą leczenia w przypadku osób z problemami z sercem, takimi jak niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze oraz niedociśnienie, dusznica bolesna, sercowe bóle w klatce piersiowej, zwłóknienie mięśnia sercowego.

W przebiegu chorób onkologicznych koncentratory tlenu do oddychania poprawiają rezultaty stosowanego leczenia oraz pozytywnie wpływają na ogólną jakość życia chorego. Podawanie tlenu wspomaga rehabilitację po zabiegach, zmniejsza nasilenie objawów alergicznych, menopauzalnych i menstruacyjnych, a także poprawia kondycję psychiczną pacjentów cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym depresję.

Koncentratorów można używać ponadto w stanach chronicznego zmęczenia i bezsenności, przy długotrwałej ekspozycji na stres, nawracających bólach głowy, jak również przy trudnościach ze skupieniem uwagi. W naszej Poradni można nabyć koncentrator tlenu, wraz z prowadzeniem terapii, co jest bardzo istotne przy użytkowaniu takiego sprzętu, aby uzyskać pożądane rezultaty dla naszego organizmu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię

E-mail

Telefon

Miasto placówki

Temat

Tutaj wpisz swoją wiadomość.

Dziękujemy za przesłanie!

Strzegomska 204A/U16, 54-432 Wrocław

biuro@plusmed.org.pl

(+48) 71 307 18 70

Strzegomska 204A/U16, 54-432 Wrocław

biuro@plusmed.org.pl

(+48) 71 307 18 70

Kaprów 19/15, 80-316 Gdańsk

biuro@plusmed.org.pl

(+48) 58 380 04 91

Kaprów 19/15, 80-316 Gdańsk

biuro@plusmed.org.pl

(+48) 58 380 04 91