O Nas

Poradnia Plusmed powstała z myślą o osobach szukających naturalnych, sprawdzonych metod i profilaktyki zdrowotnej.

Dzięki kompleksowemu podejściu i doświadczeniu nasi specjaliści są w stanie pomóc w problemach zdrowotnych takich choroby układu kostno-stawowego, krążeniowego, oddechowego i immunologicznego czy też nerwowego. Domeną naszą jest to, że nie ma drogi bez wyjścia, a dzięki wspólnemu zaangażowaniu na linii pacjent i specjalista jesteśmy w stanie szybko osiągnąć upragniony cel.

Naszym priorytetem jest działanie na przyczynę, a nie objawy.

Terapię dobieramy indywidualnie, dlatego w naszej Poradni mogą Państwo liczyć na współpracę min. z dietetykiem, fizjoterapeutą i psychologiem.

Specjalizujemy się w dziedzinach takich jak tlenoterapia, kroplówki witaminowe oraz fizykoterapia np. pole magnetyczne. Współpracujemy również z Diagnostyką, dzięki temu nasi pacjenci otrzymują od nas skierowanie na morfologie, oraz COVIMEDICA+ która organizuje turnusy rehabilitacyjne dla osób po przejściu koronawirusa, grypy i innych chorób które mają podłoże wirusowe i pozostawiły po sobie skutki uboczne.

POCOVID+

REGENERACJA ORGANIZMU
100%

Przeszedłeś Covid? Boisz się powikłań, które mogą o sobie dać znać nawet po latach? Czujesz się osłabiony? Twój organizm szybko się przemęcza ? Odczuwasz napięcie mięśniowe ? A może problemy na tle nerwowym?
Pocovid+ To program, który został specjalnie stworzony i dopasowany do osób które mierzą się ze skutkami pogrypowymi i pocovidowymi.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kompleksowemu podejściu do pacjenta wiemy jak szybko i skutecznie zniwelować skutki i zmiany pozostawione po tego typu wirusach, a dodatkowo zwiększyć Państwa odporność, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko kolejnych infekcji i zachorowań, ponieważ Państwa organizm będzie skutecznie odpierał ataki bakterii, wirusów i innych patogenów. Jednocześnie, skupiając się na poprawieniu ogólnego stanu zdrowia fizycznego jak i psychicznego, bazując tylko i wyłącznie na naturalnych i skutecznych sposobach leczenia, takich jak tlenoterapia metodą E.W.O.T- więcej o metodzie w odnośniku, odpowiednio dobrane ćwiczenia, dieta z suplementacja naturalna, dopasowana do potrzeb pacjenta, możliwość uczestniczenia w zajęciach z psychologiem, jak i wile innych sprawdzonych metod.
Będąc w programie Pocovid+ otrzymujemy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin takich jak fizjoterapia, dietetyka, psychologia i innych z możliwością codziennych konsultacji.
Założeniem naszego programu jest stworzenie tego typu gabinetów na terenie całej Polski, a Wrocław jest jednym z takich pierwszych miejsc.

Więcej informacji na temat terapii pod numerem 71 30 71 870