Zespół

Luiza Jagłowska

Magister fizjoterapii
Jestem Magistrem fizjoterapii. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego im Eugeniusza Piasackiego w Poznaniu. Pracuje oraz biorę czynny udział w sesjach i zajęciach wolontariatu rehabilitacyjnego. W wolnym czasie udzielam się w fundacjach na rzecz opieki nad zwierzętami, oraz uwielbiam gotować.

Aleksandra Chmielarska

Wsparcie Psychologiczne

Studentka V roku psychologii studiów jednolitych magisterskich o
specjalności klinicznej oraz rocznej psychologii sądowej.
Magistrantka oraz stażystka w projekcie naukowym „Czy
umiejetność radzenia sobie z emocjami i motywowanie przez nagrody
mogą chronić pierwszoklasistów przed rozwinięciem
nieprawidłowych sposobów funkcjonowania?”
Odbywała wolontariat w Fundacji Dobrze ze jesteś, zajmując się osobami dorosłymi cierpiącymi na choroby onkologiczne.
Interesuje się psychoterapią CBT, DBT, Terapią Schematu, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi, afektywnywmi oraz nerwicowymi. Działając w Fundacji Dajemy Tlen oraz Poradni Plusmed zajmuje się wspomaganiem pacjentów w radzeniu sobie z emocjami, ich motywacją do zmiany i samorozwoju.

Joanna Rokitnicka

magister dietetyki

Jestem magistrem dietetyki. Swoją wiedzę zdobyłam na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuję się zarówno w dietach odchudzających, jak i dietoterapii chorób m. in. insulinooporności, nadciśnienia tętniczego, chorób autoimmunologicznych. Wierzę, że podstawą dietetyki jest psychologia, ponieważ każde odchudzanie lub walka o swoje samopoczucie zaczyna się w głowie. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na edukację żywieniową, która jest niezbędna do zmiany nawyków żywieniowych.